בר סמכא דירוג עורכי דין

5 עורכות הדין הבולטות בישראל לשנת 2021

BEST FEMALE LAWYERS IN ISRAEL 2021

לפניכם הבחירה של אתר בר סמכא לרשימת 5 עורכות הדין הבולטות והמשפיעות בישראל לשנת 2021:

 

טלי ירון אלדר (ירון אלדר, פלר, שורץ ושות') – דיני מיסים

מס הכנסה

כיהנה כנציבת מס הכנסה ומיסוי מקרקעין והובילה את הרפורמה הנרחבת והמשמעותית ביותר מאז קום המדינה בתחום המס. כמו כן שימשה כיועצת המשפטית של אגף המכס והמע"מ. לאחר פרישתה מהמגזר הציבורי צברה ניסיון עסקי ומשפטי רב בסקטור הפרטי. בשנים האחרונות פיתחה מומחיות ייחודית בניהול הון משפחתי ותכנון נאמנויות.


נעמי אסיא – אינטרנט וסייבר

בעלת ניסיון ארוך שנים בתחומים: קניין רוחני, סימנים מסחר, פטנטים, מדגמים, זכות יוצרים, דיני מחשבים ואינטרנט, דיני חברות, משפט מסחרי.

  • נציגת מדע וטכנולוגיה וקנין רוחני של לשכת עו"ד בכנסים.
  •  יו"ר של הסניף הישראלי של האגודה הבינלאומית  ALAI
  • חברת האגודה הבינלאומית להגנה על קניין רוחני (AIPPI)
  • חברה באגודה הבינלאומית לסימני המסחר(INTA)
  • נציגה מקומית של האגודה הבינלאומית לחוק המחשב (www.itechlaw.org)
  • סגנית יו"ר ועדת הגישור והבוררות של אגודת ITechlaw.

 

 

שירי שחם (יגאל ארנון ושות') – שוק ההון

בעלת ידע נרחב וניסיון רב בדיני תאגידים, ניירות ערך, הנפקות, מיזוגים ורכישות מקומיים ובינלאומיים, ומימון בדרך של גיוסי הון וחוב.

שירי עוסקת גם בתחום הבנקאות והשירותים הפיננסים, ומרכזת פרקטיקה ייחודית של ייצוג בנקים וגופים פיננסים בינלאומיים מהמובילים בעולם וכן איגודים בינלאומיים של מוסדות פיננסים כגון ISDA ו- ICMA- היא מייעצת לגופים אלו בתחומי רגולציה שונים הנוגעים להקמת פעילותם בישראל, הלוואות לחברות ישראליות ועסקאות משולבות מכשירים פיננסים מורכבים.

שירי מרצה בקורסים ובכנסים שונים בנושאי מיזוגים ורכישות, ממשל תאגידי ודיני ניירות ערך.

שירי מדורגת במדריכי דירוג שונים כמו צ'יימברס גלובל הן בתחומים בנקאות ופיננסים ושוק ההון. שירי מופיעה ב"היכל התהילה" בתחום הבנקאות ופיננסים ובשוק ההון על ידי מדריך 500 Legal. היא מדורגת שוב ושוב על ידי מדריכים שונים כמו IFLR1000 ו-Legal Experts 'Europe, Middle East & Africa Guide, ומדריך הדירוג Who's Who Legal מדרג את שירי בין עורכי הדין המובילים בתחומי הבנקאות ופיננסים ושוק ההון בישראל.

שירי סיימה בהצטיינות את לימודי המשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1990, והשלימה בהצטיינות תואר שני במשפטים (LLM) מאוניברסיטת קיימברידג' באנגליה בשנת 1992. שירי הוסמכה כעו"ד בישראל בשנת 1991.

שירי הצטרפה למשרד כעו"ד בשנת 1992, והיא שותפה במשרד משנת 1998.

 

טליה סולומון (הרצוג פוקס נאמן ושות') – דיני תחרות

עומדת בראש מחלקת ההגבלים העסקיים והתחרות בהרצוג פוקס נאמן. למחלקה ניסיון רב בייצוג לקוחות בכל קשת הנושאים הנוגעים ליישום של דיני ההגבלים העסקיים בישראל, על כלל היבטיהם, האזרחיים, המנהליים והפליליים.

טליה מייצגת ומעניקה ייעוץ שוטף לתאגידי ענק, ישראליים ובינלאומיים, הפועלים במגוון שווקים וסקטורים. לטליה ניסיון רב שנים בייצוג לקוחותיה בפני רשות ההגבלים העסקיים, בית הדין להגבלים עסקיים ובית המשפט העליון, וזאת בקשר עם מגוון הליכים הגבל-עסקיים.

לטליה ניסיון של מעל 20 שנה והיכרות מעמיקה עם כלל האספקטים הקשורים לדיני ההגבלים העסקים והתחרות בישראל, ובכלל זה בליווי הגבלי של מיזוגים ורכישות, של סוגיות הנוגעות למונופולים והפעלת כוח שוק, קרטלים, הסדרים כובלים, וכן בסוגיות הנוגעות ליישום של החוק לקידום התחרות ולצמצום הריכוזיות, התשע"ד 2013 והחוק לקידום תחרות בענף המזון, התשע״ד-2014.

טליה מנוסה מאוד גם בייצוג בהליכי ליטיגציה הגבל-עסקיים, תביעות נזיקיות הגבליות ותובענות ייצוגיות.

בין השנים 1999 ל-2004 עבדה טליה ברשות ההגבלים העסקיים, ושימשה כראש צוות משפטנים בתחומי הבנקאות הביטוח והאשראי.

טליה מרצה באופן קבוע על תחום דיני התחרות במגוון מוסדות אקדמיים.

 

ענת מולסון (נבו מולסון) – רשלנות רפואית

מהיחידות בארץ שעוסקות אך רק ברשלנות רפואית. טיפלה בתיקים מהמפורסמים והגדולים ביותר בתולדות המדינה. חברת האגודה לזכויות והאגודה לרפואה ומשפט. מוזמנת כמרצה בכנסים של רופאים ועורכי דין מדורגת ברשימה מס' 1 של Dun's100. היחידה בארץ שהשיגה "פיצוי תכוף" מבימ"ש בתביעת רשלנות רפואית.